fbpx

Cennik usług

Art_Detailing_tekstto firma, która powstała z zamiłowania do motoryzacji. Oddając swoje auto w nasze ręce masz pewność, że  na czas zleconej usługi stanie się ono naszą pasją i jedynym zainteresowaniem. Poświęcimy mu nie tylko nasz czas, umiejętności i uwagę ale także całą naszą wiedzę o detailingu, którą zdobywaliśmy przez ostatnie lata w kraju i za granicą. Do przeprowadzanych przez nas zabiegów stosujemy środki najlepszych na świecie producentów, czołowych w swoich kategoriach, wielokrotnie przetestowanych i sprawdzonych w różnych warunkach. Zaopatrują nas na bieżąco najlepsi dystrybutorzy i sklepy w Polsce co w połączeniu z naszymi umiejętnościami i dbałością o szczegóły gwarantuje Tobie, właścicielowi auta – najwyższej jakości usługę detailingową.

nippon_zag

 

PAKIETY USŁUG

 MYCIE DETAILINGOWE

 WNĘTRZE MATERIAŁOWE

→ WNĘTRZE SKÓRZANE

→ REFLEKTORY

→ FELGI I OPONY

→ KOREKTA LAKIERU – REGENERACJA

→ POWŁOKI OCHRONNE LAKIERU

→ KONSERWACJA POWŁOK OCHRONNYCH

→ SZYBY

→ DACHY KABRIOLETÓW

→ NAPRAWY BLACHARSKIE

→ OFERTA SPECJALNA

 

Ceny niektórych usług uzależnione są od wielkości auta – ułatwiając klasyfikację Państwa auta poniżej przedstawiamy podział na przykładzie oferty popularnych producentów aut jakimi są BMW, OPEL i RENAULT:

  • hatchback ⇒ BMW serii 1, Twingo, Agila, Corsa, Tigra, Clio, Captur, Astra 3d/5d, Megane 3d/5d
  • sedan/kombi ⇒ BMW serii 3/5, Kangoo, Combo, Astra sedan/kombi, Fluence, Megane kombi, Laguna 5d/kombi, Insignia sedan/kombi
  • limuzyna, SUV, VAN ⇒ BMW serii 7/ serii X, VelSatis, Latitude, Omega, Koleos, Antara, Scenic, Zafira, Sintra, Espace,

 

* Ostatecznej wyceny dokonujemy zawsze po oględzinach pojazdu.

* Wszystkie podane na stronie ceny są cenami Brutto.

* Nie jesteśmy płatnikiem VAT.

 

DESIGN: INFORD.eu