fbpx

Powłoki

POWŁOKI PERMANENTNE – KWARCOWE I CERAMICZNE

Wkraczając w świat powłok ochronnych lakieru wkraczamy w świat niespotykanej dotąd trwałości zabezpieczenia naszego lakieru, podbicia jego barwy, niesamowitej hydrofobowości oraz bardzo dużej odporności na zarysowania i uszkodzenia. Powłoki tworzą na lakierze niewidzialną, bardzo śliską, szklistą i odbijającą światło warstwę ochronną, która utrzymuje się na lakierze nawet do 5 lat. le_base2

Fizyczne uszkodzenie powłoki młotkiem – na przykładzie powłoki Liquid Elements Base2.

W naszym studiu oferujemy tylko sprawdzone przez nas, wyselekcjonowane powłoki najlepszych producentów tej branży.

4nano_logo  carbon_c  CarPro_logo  choose_nano_tech_logo  dodo-juice_logo_  duragloss_baner gtechniq_logo  gyeon max_protect_logo nanoshine_logo sonax_full_logo  wolfs_chemicals_logo

Każdą powłokę nakładamy zgodnie z wymogami jej producenta i w optymalnych do tego warunkach. Powierzchnie przed nałożeniem przygotowywane są dedykowanymi do tego produktami producenta powłoki a po nałożeniu konserwowane także środkami, których wymaga producent powłoki.

Dysponujemy nowoczesnymi promiennikami IR do wygrzewania powierzchni zabezpieczonych permanentnie oraz przestrzegamy w procesie aplikacji wytycznych producenta, dotyczących okresu utwardzania się powłok na lakierze oraz wymaganych przerw pomiędzy warstwami. O wymogach każdego produktu oraz sposobie i częstotliwości konserwacji informujemy Klientów naszego studia.

krauss_ir

Zastosowanie i zachowanie tych wszystkich procedur optymalizuj działanie powłoki na lakierze Państwa auta i gwarantuje, że zapewnienia producenta powłoki odnośnie jej trwałości pokryją się z jej rzeczywistą trwałością na Państwa samochodzie.

DESIGN: INFORD.eu