fbpx

Powłoki Top Class

Topowe powłoki ceramiczne, kwarcowe, ceramiczno-szklane, nanotytanowo-kwarcowe o trwałości od 3 do nawet 6 lat. Bezkompromisowe efekty wizualne, twardość wyższa lub równa 9,0 H zapewniająca doskonałą ochronę mechaniczną.

Powłoki odporne na najcięższe warunki eksploatacji, dające bezkompromisowe zabezpieczenie lakieru oraz sprawiające, że utrzymanie auta w czystości jest dziecinnie łatwe.

Oto wyselekcjonowane powłoki, które proponujemy dla najbardziej wymagających Klientów.

 


 

  • Choose Kube Bond Diamond 9H

To topowa powłoka tego cenionego producenta. Stanowi rewolucyjny przełom w zabezpieczaniu powierzchni lakierniczych. Firma wykorzystując swoje doświadczenie w przemysłowych powłokach ochronnych stworzyła produkt, który swoją molekularną strukturą 3D nie tylko chroni powierzchnię lakieru, ale również nadaje jej unikalny wygląd poprzez spotęgowanie głębi koloru i połysku. Powłoka po utwardzeniu stanowi permanentne zabezpieczenie, które może być usunięte tylko w sposób mechaniczny, poprzez polerowanie. Okres, w którym powłoka zabezpiecza lakier przy okresowej konserwacji dedykowanym produktem to aż 6 lat.

W procesie aplikacji nakładamy pięć warstw powłoki + warstwę wierzchnią Choose Nano Tech Nano 1.

kube_bond_pack


 

  • Gyeon Q2 Mohs

Jest to flagowy produkt firmy. Stanowi absolutny przełom w dziedzinie ochrony lakieru samochodowego – jest to najnowocześniejsza na świecie powłoka ochronna. O jej wyjątkowości stanowi trwałość i zdolności samooczyszczania, które były najwyższym priorytetem jej twórców. Lakier zabezpieczony powłoką jest odporny nie tylko na zanieczyszczenia, sól, ptasie odchody, chemię i promieniowanie UV – jest również powłoką która minimalizuje powstawanie rys na lakierze. Istotnym wyróżnikiem produktu na tle innych powłok kwarcowych/ceramicznych jest jej grubość i kurczliwość w procesie wysychania, nie przekraczająca 5%. Stanowi to o późniejszej gładkości powłoki i łatwości jej czyszczenia – czyli o jakości eksploatacji produktu w naturalnych warunkach. Nie bez znaczenia jest także połysk uzyskany przez zabezpieczenie lakieru – w przypadku gładkiej struktury uzyskanej za pomocą powłoki, będzie on znacznie lepszy niż w przypadku konkurencyjnych produktów. Trwałość powłoki określana jest na 3 lata – przy czym producent gwarantuje pisemnie jej co najmniej 24 miesięczną trwałość.

W procesie aplikacji nakładamy trzy warstwy powłoki + warstwę wierzchnią  Gyeon Q2M Cure.

gyeon_mohs


 

  • Williams Ceramic Coat

Najbardziej ekskluzywna powłoka dostępna na rynku detailingowym sygnowana nazwą wspaniałego teamu F1.

Najwyższej jakości, praktycznie niedostępna w Polsce – w ofercie naszego studia dla najbardziej wymagających i bezkompromisowych Klientów. Olśniewający blask, trwałość i niesamowite wręcz odpychanie wody i zanieczyszczeń a do tego bezobsługowa eksploatacja. Trwałość powłoki określana jest na 5 lat.

W procesie aplikacji nakładamy dwie warstwy powłoki.

Williams_ceramic_coat_set


 

Na miejscu, w studiu służymy doświadczeniem i radą jeśli chodzi o wybór powłoki dla Państwa auta biorąc pod uwagę warunki użytkowania konkretnego auta.

DESIGN: INFORD.eu