fbpx

Powłoki Basic Class

Do grupy Basic Class zalicza się powłoki kwarcowe i krzemianowe zbudowane na bazie Nanotechnologii.

Powłoki te charakteryzuje w stosunku do powłok polimerowych większa trwałość, przyciemnienie lakieru, doskonała hydrofobowość i efekt samooczyszczenia lecz także dużo trudniejsza aplikacja i większe wymogi dotyczące przygotowania powierzchni lakieru przed aplikacją. Ich jedyną wadą w stosunku do droższych powłok kwarcowych i ceramicznych jest brak ochrony przed zarysowaniami.

Powłoki te gwarantują ochronę na czynniki zewnętrzne naszego lakieru przez okres 6-12 miesięcy.

Nasza oferta w tej klasie powłok to:

 


 

  • 4nano Snow Extreme

Powłoka ceramiczna przygotowana specjalnie do zabezpieczenia samochodu na sezon zimowy – doskonale sprawdza się także w sezonie letnim. Dzięki swojej grubości (ok. 1 mikrona przy pojedynczej aplikacji) zapewnia ona szczególną ochronę przed wszystkimi szkodliwymi czynnikami zimowymi takimi jak sól, chemia drogowa, promieniowani UV. Powłoka idealnie nadaję się dla wszystkich entuzjastów wosków, gdyż może być stosowana jako podkład zabezpieczający i podbijający szklistość. Można na nią nakładać swój ulubiony wosk, jednocześnie będąc zawsze przygotowanym do zimy. Zaawansowana nanotechnologia użyta w jej produkcji znacząco ułatwia mycie samochodu, zmniejsza przywieranie brudu, a także chroni przed drobnymi ryskami powstającymi w procesie mycia. Aplikacja na jeden samochód. Nie woskowana utrzymuje się na lakierze co najmniej 6 miesięcy.

W procesie aplikacji nanosimy jedną warstwę powłoki.

4nano_snow_extreme


 

  • Duragloss Ceramic Coating

Powłoka kwarcowa o świetnych parametrach hydrofobowych. Chroni przed kwaśnym deszczem, ptasimi odchodami, promieniami UV, solą i innymi zanieczyszczeniami środowiskowymi.

Nadaje lakierowi bardzo dużego połysku, głębi i mokrości. Śliskość jest na najwyższym poziomie. Gwarantuje ochronę w okresie 6-12 miesięcy.

W procesie aplikacji nanosimy 2 warstwy tej powłoki.

duragloss_ceramic

 


 

  • Gyeon Can Coat

To podstawowa powłoka koreańskiego producenta. Produkt nadaje lakierowi głębi (zdolność do przyciemniania), szklistego połysku i śliskości. Efekt jest zdecydowanie widoczny. Co istotne, produkt chroni przed promieniowaniem UV, oksydacją, powstawaniem wżerów i przywieraniem trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. Gwarantuje ochronę w okresie ~ 6 miesięcy.

W procesie aplikacji nanosimy 2 warstwy tej powłoki.

gyeon_can_coat

 


 

  • Sonax ProfiLine Nano Paint Protect

Topowa powłoka bardzo znanego i popularnego w różnych klasach kosmetyków producenta. Produkt zabezpiecza  powierzchnię wyjątkowo twardą, przezroczystą powłoką zbudowaną z warstw nano-cząstek krzemianu. Intensywnie odświeża kolory, zapobiega osadzaniu się zabrudzeń oraz zapewnia szybkie spływanie wody z karoserii. Gwarantuje ochronę w okresie 9-12 miesięcy.

W procesie aplikacji nanosimy 2 warstwy tej powłoki oraz dodatkowo wierzchnią warstwę powłoki polimerowej Sonax Polymer NetShield.

sonax_236041_ausgepackt

 


 

 

 

 

DESIGN: INFORD.eu