fbpx

Powłoki polimerowe

Powłoki polimerowe to wstęp do powłok ochronnych – oczywiście to produkty w 100% syntetyczne, stworzone na bazie polimerów.

Ich wyróżnikiem w stosunku do wosków jest trwałość, jeszcze lepsza hydrofobowość oraz doskonały, syntetyczny blask lakieru pokrytego powłoką. Okres ochrony lakieru przed oksydacją, promieniami UV i innymi warunkami atmosferycznymi lakieru zabezpieczonego produktami tego typu to ok. 5-12 miesięcy.

 

Naszym Klientom oferujemy powłoki polimerowe:

 

  • CarChem Nano Sealant

Jest zaawansowaną nanotechnologicznie powłoką, która chroni i poprawia wygląd powierzchni lakieru. Krystalicznie czyste polimery wypełniają mikropory lakieru. Silnie do niego przylegając i uszczelniając chronią przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki kombinacji polimerów i specjalistycznych absorberów UV, powłoka zapewnia pełną ochronę przed blaknięciem lakieru przed kwaśnym deszczem, promieniowaniem UV, utlenianiem lakieru, olejami i przed płowieniem lakieru. Tworzy przezroczystą hydrofobową powłokę z zaawansowanymi możliwościami samooczyszczającymi. Ta cecha znacznie zmniejsza konieczność regularnej konserwacji i sprawia, że ​​mycie jest łatwiejsze i mniej czasochłonne. Jej trwałość określa się na 1 rok.

W procesie aplikacji nakładamy dwie warstwy powłoki.

carchem_nano_sealant

 

  • Optimum Opti-Seal

Jest to innowacyjny system ochrony lakieru, który tworzy niezrównany połysk i śliskość na twoim lakierze. Produkt jest czystym polimerem, który tworzy wytrzymałą barierę ochronną na lakierze. Jego trwałość szacuje się na okres 5 miesięcy.

W procesie aplikacji nanosimy dwie warstwy produktu.

optimum_optiseal

 

  • Sonax ProfiLine Polymer NetShield

Ochrona powierzchni przy użyciu hybrydowej technologii polimerowej do wszystkich powierzchni lakieru. Chroni lakier za pomocą odpornych sieci składników organicznych i nieorganicznych. Intensywnie odświeża kolory i tworzy jedwabiście gładką powierzchnię z fenomenalnym efektem kropelkowania na lakierze. Jego trwałość określa się na 6 miesięcy.

W procesie aplikacji nakładamy jedną warstwę powłoki.

sonax_pns_art

 

DESIGN: INFORD.eu